Top
Otonom Panel Temizleme Robotu

E32H

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kwun E32H Premium

SPECIFICATIONS/ TEKNİK ÖZELLİKLER
Gövde Ölçüsü(Fırçasız) 585*560*250 mm
Gövde Ağırlığı(Fırçasız) 23.85 KG
Temizleme Verimliliği 650 ㎡/saat
Batarya Ömrü
(Batarya ömrü, farklı durumlara, yüklere, pil tüketimlerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.)
4 Saat
Şarj Süresi 3 Saat
Kuru Fırçalama PV Panel Açısı 15 °
Su Yıkamalı PV Panel Açısı 10 °
Tasarım Ömrü 6 Yıl
Garanti (Hangisi Önce Gerçekleşirse) 1 Yıl yada 2400 Saat
E32H
E32HE32HE32HE32HE32H
Tamamen Otonom Temizlik

Tamamen Otonom Temizlik


Glass vSLAM, özgün AI (Yapay Zeka) görüntüleme sistemine dayalı bir teknolojidir ve yalnızca robotun kendi yapay zeka vizyon sistemi sayesinde bileşenlerin yüzeyinde milimetrik düzeyde konumlandırma ve gezinmeyi gerçekleştirebilir. Değişiklik yapma, önceden haritalama, personel takibi veya bağımsız algılama gerektirmez; bağımsız algılama, planlama, karar verme ve mükemmel temizlik otomasyonu sağlar, yüksek güvenlik ve dayanıklılığı garanti eder.

Panelleriniz Yeni Gibi Temiz


Otonom robotlar milimetrik düzeyde konumlandırma ve navigasyon teknolojisi ile milisaniye düzeyinde gerçek zamanlı hata düzeltme teknolojisi sayesinde ≥ 120% kapsama alanını destekler ve çerçeve(panel) temizliği ≥ 98% değerlerine ulaşır. Mükemmel şekilde hiçbir köşesi atlanmadan temizlik sağlanır ve suyla yıkandıktan sonra temizlik derecesi SCP3 seviyesine ulaşabilir.

Panelleriniz Yeni Gibi Temiz
Mikro Çatlak Olmadan 10000´den Fazla Döngü

Mikro Çatlak Olmadan 10000´den Fazla Döngü


Güvenlik, öncelikli görevimizdir. Minimum hesaplama gücü ve en basit yapı ile sistemin istikrarını sağlıyoruz. Robotlarımız ultra yüksek dayanıklılık ile, tüm hava koşullarında, gece-gündüz, güneşli ve yağmurlu, yüksek sıcaklık, aşırı soğuk, yüksek tuz ve yüksek nemde operasyonu destekler. Her zaman daha fazla istikrar ve güvenliği hedefliyoruz.

Hemen Teklif Alın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinledikten sonra sizin için en uygun çözümü sunmak üzere bekliyoruz. Teklif almak ve detaylı bilgiye sahip olmak için hemen iletişime geçin. Size en iyi çözümleri sunmak için buradayız!

WhatsappWhatsapp